Ncomputing RX-HDX

section_windows_citrix

CiTRiX HDX için optimize edildi.
NComputing resmi bir Citrix HDX Ready Pi ortağıdır.

RX-HDX, işletmeler için düşük maliyetli ve güçlü bir masaüstü sanallaştırma çözümü sunan Citrix HDX Ready entegrasyonu için tamamen optimize edilmiştir.

Quadcore Broadcom 2837 SoC ile en son Raspberry Pi 3 platformuyla güçlendirilen RX-HDX, bilgi çalışmalarıyla ve 5 watt’dan daha düşük güç tüketen diğer zorlu ortamlarda talep edilen tam HD multimedya özelliklerini sunar.

RX-HDX ince istemci CAD / CAM / oyun oynama ve 1920×1200 çözünürlüğe kadar çözünürlükte video içeriği HD oynatma gibi grafik yoğun uygulamalar için 3D iş yüklerini işleme kapasitesine sahip tam istemci tarafı oluşturma özelliğine sahiptir.

  • XenApp ve XenDesktop bağlantıları için hazır arayüz
  • HD kalitesinde Dual monitör desteği
  • 3D desteği ile ağır grafik uygulamalarında üstün performans
  • Skype için HDX RTM optimizasyonu
  • Tarayıcı,RDP,SSH,TELNET Üzerinden farklı bağlantı seçenekleri
  • Geniş USB aygıt desteği

section_usb_citrix_0section_wifi_citrix

ENTEGRE  MERKEZİ CİHAZ YÖNETİMİ
RX-HDX, kurumsal müşterilerle akıllıca geliştirilmiş, kurumsal ölçekte cihaz yönetim yazılımını bütünleştirir ve RX-HDX cihazları için oldukça ölçeklenebilir, esnek ve kullanımı kolay tek bir yönetim noktası sağlar.

Donanım güncellemeleri, yapılandırma değişiklikleri, cihaz sıfırlamaları ve diğerleri dahil olmak üzere yönetim görevlerini basitleştiren tek bir yazılım çözümü ile dağıtımları tek veya çoklu noktalardan düzenleyebilirsiniz.

rxhddiagram

 

Datasheet :Link

Daha fazla bilgi için Link